1 день
Прибуття до Львова. Поселення у готель (поселення згідно з правилами готелю з 14-00, але є вихід, щоб Ви не нудьгували).
Запрошуємо на пішохідну екскурсію - «Підземелля Львова»
Тривалість екскурсії - 2,5 години
Львів ніколи не перестає дивувати. І навіть якщо Ви повністю освоїлися в цьому місті і вважаєте, що побачили вже все, Львів неодмінно приготував для Вас кілька несподіванок. Одна з них — львівські підземелля.
Під час екскурсії Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – найстаріших львівських підземеллях XIII століття, в підземеллях Аптеки-музею, що мають два рівня в яких містяться предмети побуту колишніх винних погребів; а також відвідаєте найзагадковіше місце Львова – підземелля колишнього єзуїтського костелу, з яким пов’язані безліч легенд і містичних розповідей. В одній з них йдеться про Чорного ченця, який для вічного життя продав свою душу дияволу, копія контракту чого, підписана кров’ю, зберігається в Львівському архіві. Тут можна побачити також саркофаг, кришка якого важить близько 600 кг і діра в якому вибита … зсередини!
Також під час екскурсії відвідаєте Копальню кави, саме тут видобувають Львівську каву, Лівий берег, тут протікає річка Полтва.
Вільний час. У вільний час рекомендуємо відвідати:
Патріотичну "Криївку", вишукані "Масони", смачну "Майстерню шоколаду", еротичний "Мазох", яскраву "Гасова лямпа", галасливий "Лівий берег", загадковий "Дім легенд", підприємницький єврейський ресторан "Під Золотою Розою" та інші.
Вільний час.
Увечері можна повечеряти і гарно, і цікаво, і смачно. "Ресторація Бачевських", "Криївка", "Мазох-кафе", де можна не тільки повечеряти, але і бути учасником інтригуючих подій.
Самостійне повернення в готель, нічліг.
2 день
Сніданок.
Запрошуємо на автобусну екскурсію «Австрійський та княжий Львів»
Тривалість екскурсії – 3 години
В цій захоплюючій екскурсії Ви побачите з вікна транспорту безліч цікавих памяток архітектури, почуєте неймовірні факти та історію. А також в даній екскурсії є три вихода із автобуса, а саме:
Собор Св. Юра 1744-1770 рр. Вихід з автобуса екскурсія.
Переїзд екскурсія містом.
Музей «Личаківське кладовище» - понад 300 тис. поховань, розташованих на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробівців, встановлено на могилах близько 500 скульптур та рельєфів. місце захоронення видатних діячів історії та культури України, Польщі, Австрії та ін. Вихід з автобуса - екскурсія.
Переїзд екскурсія містом
«Високий замок». Вихід з автобуса підняття на гору – оглядова площадка панорама міста. Ви побачите Львів та околиці міста з висоти пташиного лету.
Вільний час.
Сподіваємося, що Вам Львів сподобався і став близький. Закінчуються вихідні у Львові. Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд.
Додаткова інформація
В вартість туру входить:
- Екскурсія «Підземелля Львова»
- Екскурсія «Австрійський та княжий Львів»
- Проїзд автобусом туристичного класу, згідно маршруту туру;
- Проживання в готелі або в хостелі
- Супровід керівником групи
- в подарунок - карта міста
У вартість туру не входить:
- Вхідні білети;
- Проїзд в громадському транспорті;
- Харчування: обіди / вечері;
- Особисті витрати
Екскурсійний пакет - 200 грн / ос
Проживання в хостелі ( без сніданку) – 220 грн / ос
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА ПОГОДНІ УМОВИ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ.
Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг
Запрошуємо піднятися найвище в Україні, а також побачити фантастичні гірські пейзажі, водоспади!
Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – спортбаза “Заросляк” (підготовка до сходження, сходження на г. Говерла, перекус на вершині, обідо-вечеря) – Львів (повернення о 23:30).
Дати виїзду: прохання уточнювати
У випадку несприятливих погодніх умов чи інших причин, на другий день подорожі замість підняття на Говерлу можна оглянути музеї у Верховині-Криворівні у рамках туру “Гуцулка Ксеня”, або замовити сплав по Чорному Черемоші (вартість 300 грн./особа).
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, послуги по організації підйому на Говерлу, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, участь в Гуцульській забаві.
Вартість вхідних квитків:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі - 15 грн.; студенти - 10 грн.; діти - 5 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.;
- еколого-пізнавальна стежка “На гору Говерлу”: загальний, студентський, пенсійний - 20 грн., учнівський – 10 грн.
Технічна інформація:
1. Довжина маршруту на вершину г. Говерла і назад 6 – 6,5 км, перепад висот 800 метрів;
2. Підйом на гору триває орієнтовно 4 - 5 години, спуск приблизно 3 - 4 годин;
3. Маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
4. Участь в екскурсії не вимагає попередньої підготовки чи досвіду;
5. Під час сходження і спуску категорично забороняється вживання алкоголю.
Що взяти з собою:
- документ, що засвідчує вашу особу (паспорт);
- зручне водонепроникне взуття (бажано гірські трекінгові черевики з високим шнуруванням та протектором типу "вібрам");
- куртка вітрозахисна з капюшоном, бажано водонепроникна, штани вітрозахисні, такі, що не утруднюють рух, светр теплий або куртка типу "полар", головний убір (капелюх, бандана), дощовик;
- запасний комплект одягу (можна буде залишити в автобусі);
- наплечник (р’юкзак);
- вода (1–1,5 літра на особу);
- їжу для перекусів під час сходження (канапки, шоколад, термос з гарячим чаєм чи кавою);
- необхідні ліки (індивідуальна аптечка), якими Ви користуєтесь, лейкопластир.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 130 грн.
Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
Проживання: готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.
Харчування:
Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 65 грн.
Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість 60 грн.
Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість 50 грн.
Обід в 2-й день – на турбазі “Заросляк” після спуску з Говерли. Пропоноване меню: салат овочевий (огірок, помідор, перець, капуста, буряк), борщ, січеники з рисом, хліб, компот. Вартість 65 грн./особа.
Атракції на маршруті:
Рогатин
Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).
Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).
Яремче
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.
Буковель
Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Гора Говерла
Найвища вершина України з висотою 2061 м.
Additional Info
- Регіон Івано-франківщина
- Вартість 700 грн
- Тривалість туру (години) 2 дні 1 ніч
- Початок (година) 8:00
- Закінчення (година) 23:30
Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – сплав річкою Чорний Черемош (ділянка Дземброня – Верховина) – Верховина (обід, споживання живого пива) – Львів (повернення о 23:30).
Дати виїзду: прохання уточнювати
У випадку несприятливих погодних умов чи інших причин, на другий день подорожі замість сплаву по Черемошу можна оглянути музеї Верховини-Криворівні у рамках туру “Гуцулка Ксеня” або піднятися на Говерлу.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, участь в Гуцульській забаві, послуги по організації сплаву.
Вартість вхідних квитків і організації сплаву:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі - 15 грн.; студенти - 10 грн.; діти - 5 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.;
- послуги по організації сплаву – 300 грн./особа.
Технічна інформація:
- участь в сплаві не вимагає попередньої підготовки (досвіду);
- чистий час сплаву 2-2,5 години, залежно від рівня води;
- в ціну сплаву входять робота інструктора, оренда спорядження (рафти, весла, жилети, шоломи, прогумовані костюми), транспортні послуги до місця сплаву;
- до і під час сплаву категорично забороняється вживання алкоголю;
- маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
- детальна інформація щодо одягу, спорядження надсилається окремим листом, тим хто зареєструється на сплав.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 130 грн.
Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
Проживання: готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.
Харчування:
Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 65 грн.
Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість 60 грн.
Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість 50 грн.
Обід в 2-й день – в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля, сметана), гуцульський борщ (білий буряк, копчені реберця, сметана), кулеша з м’ясом, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 70 грн.
Опис вхідних об'єктів Фото і відео Відгуки (6) Питання-Відповіді
Рогатин
Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).
Також привертають увагу костел св. Миколая (XV ст.), збудований в готично-ренесансному стилі та готично-барокова церква Різдва Пресвятої Богородиці (XIV ст.).
Яремче
Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.
Буковель
Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Сплав Карпатами
Сплав на катамаранах відбуватиметься по гірській та рівнинній ділянках річки Чорний Черемош від села Дземброня і до селища Верховина. На учасників мандрівки чекають казкові гірські пейзажі, лісисті скелясті береги, весела і злагоджена командна робота на воді та найприємніші враження. Сплав – ідеальний активний відпочинок для душі і тіла!
Additional Info
- Вартість 700 грн
- Тривалість туру (години) 2 дні 1 ніч
- Початок (година) Прохання уточнювати
- Закінчення (година) Прохання уточнювати
1 День. Все для того, щоб відпочинок був незабутнім
Прибуття до Львова. Поселення у готель (поселення згідно з правилами готелю з 14:00, але є вихід, щоб Ви не нудьгували.)
11:00* - Пішохідна екскурсія - «Підземелля Львова» (початок екскурсії відбудеться за адресою Площа Ринок,2 біля аптеки - музей
Тривалість екскурсії - 2,5 години
Вартість - 70 грн/ ос.
Львів ніколи не перестає дивувати. І навіть якщо Ви повністю освоїлися в цьому місті і вважаєте, що побачили вже все, Львів неодмінно приготував для Вас кілька несподіванок. Одна з них — львівські підземелля.
Під час екскурсії Ви побуваєте в келіях Домініканського костелу – найстаріших львівських підземеллях XIII століття, в підземеллях Аптеки-музею, що мають два рівня в яких містяться предмети побуту колишніх винних погребів; а також відвідаєте найзагадковіше місце Львова – підземелля колишнього єзуїтського костелу, з яким пов’язані безліч легенд і містичних розповідей. В одній з них йдеться про Чорного ченця, який для вічного життя продав свою душу дияволу, копія контракту чого, підписана кров’ю, зберігається в Львівському архіві. Тут можна побачити також саркофаг, кришка якого важить близько 600 кг і діра в якому вибита … зсередини!
Також під час екскурсії відвідаєте Копальню кави, саме тут видобувають Львівську каву, Лівий берег, тут протікає річка Полтва.
Вільний час.
14:00* год. Автобусна екскурсія «Австрійський та княжий Львів»
Збір на екскурсію відбудеться за адресою Площа Ринок,2.
Тривалість екскурсії – 3 години
Вартість - 100 грн/ ос.
Автобусна екскурсія об’єктами австрійської спадщини міста Львова
В цій захоплюючій екскурсії Ви побачите з вікна транспорту безліч цікавих памяток архітектури, почуєте неймовірні факти та історію. А також в даній екскурсії є три вихода із автобуса, а саме:
Собор Св. Юра 1744-1770 рр. Вихід з автобуса екскурсія.
Переїзд екскурсія містом.
Музей «Личаківське кладовище» - понад 300 тис. поховань, розташованих на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробівців, встановлено на могилах близько 500 скульптур та рельєфів. місце захоронення видатних діячів історії та культури України, Польщі, Австрії та ін. Вихід з автобуса - екскурсія.
Переїзд екскурсія містом
«Високий замок». Вихід з автобуса підняття на гору – оглядова площадка панорама міста. Ви побачите Львів та околиці міста з висоти пташиного лету.
Вільний час.
Не забуваємо ввечері в готелі замовити ланч-бокс. Виїзд на Синевир о 8 ранку!
(*) - години початку екскурсії та програма можуть мінятися в залежності від різних ситуацій, погоди та інших чинників. Знайомство з Львовом – це творчий процес, тому не можемо Вам гарантувати відвідування всього, але точно гарантуємо показати щонайменше 90% з переліченого, а також гарантуємо хороший настрій та незабутні спогади про екскурсію по Львову.
2 День. Автобусну екскурсію « Сколівські Бескиди»
Ви запаслися ланч-боксом і о 07:00 посадка в автобус біля пам'ятника Данила Галицькому. Сьогоднішній день подарує Вам масу вражень!
Посадка в автобус з речами.
Тривалість екскурсії 1 день.
Вартість - 300 грн/ ос.
Похід до стрімких водоспадів та загадкового Мертвого озера продовжиться пікніком на скелях. Справжню подорож у часі забезпечать печерний монастир та унікальна скеля-фортеця Тустань, що не має аналогів у Східній Європі. «Якісь дивні віки, якась старина, дивна, запропавша культура записала твердими і глибокими буквами свої сліди» — писав про неї Іван Франко. Спробуємо розгадати ці букви-петрогліфи, яких у Тустані найбільше на всі Карпати.
Програма туру:
- Зранку виїзд зі Львова.
- Приїзд в Урич: наскельна фортеця Тустань та музей історії;
- Пікнік на скелі;
- Сопіт: один з маловідомих водоспадів Львівщини;
- Кам’янка: водоспад та Мертве (Журавлине) озеро;
- Розгірче: скельний монастир та джерело мінеральної води;
Атракції на маршруті:
Тустань — унікальна в своєму роді геологічна та історична пам’ятка біля села Урич у заповіднику «Сколівські Бескиди». Тустань — давньоруське місто-фортеця, оборонний та митний пункт на Соляному Шляху, пізніше прикордонний та митний центр між Галицько-Волинським князівством та Угорщиною. Це єдиний у Східній Європі приклад поєднання природних умов (скелі-пісковики) з рукотворними дерев’яними укріпленнями на висоті 40-80 м над рівнем долини. Фортеця жодного разу не була взята татарами. Укріплення до сьогодні, на жаль, не збереглися. Крім того, тут є найбільше у всіх Карпатах наскельних зображень-петрогліфів призначення яких не розгадане донині.
Водоспад Кам’янка — гідрологічна пам'ятка природи на річці Кам'янка (550 м над рівнем моря). Водоспад утворився у розломі гірського хребта. Каскад заввишки майже 7 м поділений скелястими виступами на дві основні частини: повноводнішу вищу та мережану нижчу. Неподалік водоспаду є сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся».
Мертве озеро — унікальне гірське озеро Журавлине, або Мертве завдовжки біля 50 м, розміщене на лісовій галявині. У ньому холодна вода зі сірководнем, через що тут не водиться навіть риба, звідки і пішла одна з його назв - Мертве озеро. У заболоченій місцевості навколо водойми зростають рідкісні рослини, зокрема болотна журавлина, звідки взялася друга назва. Тут бере початок потічок, що впадає в річку Кам'янка. За переказами, знахарі використовували воду з озера для своїх відварів.
Розгірче — старовинне село в долині річки Стрий. У селі зберігся скельний монастир (три печери на двох рівнях), залишки жіночого монастиря сестер Василіанок із каплицею ХІХ ст. і давньоруське городище. За легендою, невдалі і все «раз гірші» спроби татар оволодіти укріпленням дали назву селу. За іншою версією, назва походить від того, що тут розгорюються Карпати, тобто місцевість стає рівнинною.
Скельний монастир у Розгірчому — печерний монастирський комплекс, унікальний взірець наскельного сакрального будівництва XIII-XVI ст. Сам монастир стоїть на пагорбі. Його скельні печери розташовані на двох ярусах. На нижньому були житлові приміщення, а на верхньому — церква. Точна дата засування комплексу невідома. Існує версія, що монастир заклали київські ченці, які прийшли, втікаючи від татарської навали. У 1990 р. тут знайшли залишки поселення XVIII-XVII ст. до н.е.
Ввечері повернення до Львова. Самостійний трансфер на вокзал. Відїзд.
Список рекомендованого спорядження для походу:
-
Плащ-дощовик або куртка
-
Взуття (легке трекінгове)
-
Довгі штани
-
Кепка
-
Сонцезахисні окуляри
-
Пляшка з водою
-
Мобільний телефон
У вартість туру входить:
-
Проїзд автобусом під час автобусної екскурсії « Сколівські Бескиди»
-
Супровід гіда
-
проживання у Львові в готелі 3* або в хостелі, розташованому в центрі міста
-
сніданок в готелі
-
Карта міста
У вартість туру НЕ входить:
-
Харчування
-
Проїзд у міському транспорті
-
Вхідні квитки у екскурсійні обєкти
-
індивідуальний трансфер ( за додаткову плату)
Компанія - оператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру.
Похід до стрімких водоспадів та загадкового Мертвого озера продовжиться пікніком на скелях. Справжню подорож у часі забезпечать печерний монастир та унікальна скеля-фортеця Тустань, що не має аналогів у Східній Європі. «Якісь дивні віки, якась старина, дивна, запропавша культура записала твердими і глибокими буквами свої сліди» — писав про неї Іван Франко. Спробуємо розгадати ці букви-петрогліфи, яких у Тустані найбільше на всі Карпати.
Програма туру:
- Зранку виїзд зі Львова.
- Приїзд в Урич: наскельна фортеця Тустань та музей історії;
- Пікнік на скелі;
- Сопіт: один з маловідомих водоспадів Львівщини;
- Кам’янка: водоспад та Мертве (Журавлине) озеро;
- Розгірче: скельний монастир та джерело мінеральної води;
- Повернення до Львова (близько 20:00).
Атракції на маршруті:
Тустань — унікальна в своєму роді геологічна та історична пам’ятка біля села Урич у заповіднику «Сколівські Бескиди». Тустань — давньоруське місто-фортеця, оборонний та митний пункт на Соляному Шляху, пізніше прикордонний та митний центр між Галицько-Волинським князівством та Угорщиною. Це єдиний у Східній Європі приклад поєднання природних умов (скелі-пісковики) з рукотворними дерев’яними укріпленнями на висоті 40-80 м над рівнем долини. Фортеця жодного разу не була взята татарами. Укріплення до сьогодні, на жаль, не збереглися. Крім того, тут є найбільше у всіх Карпатах наскельних зображень-петрогліфів призначення яких не розгадане донині.
Водоспад Кам’янка — гідрологічна пам'ятка природи на річці Кам'янка (550 м над рівнем моря). Водоспад утворився у розломі гірського хребта. Каскад заввишки майже 7 м поділений скелястими виступами на дві основні частини: повноводнішу вищу та мережану нижчу. Неподалік водоспаду є сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся».
Мертве озеро — унікальне гірське озеро Журавлине, або Мертве завдовжки біля 50 м, розміщене на лісовій галявині. У ньому холодна вода зі сірководнем, через що тут не водиться навіть риба, звідки і пішла одна з його назв - Мертве озеро. У заболоченій місцевості навколо водойми зростають рідкісні рослини, зокрема болотна журавлина, звідки взялася друга назва. Тут бере початок потічок, що впадає в річку Кам'янка. За переказами, знахарі використовували воду з озера для своїх відварів.
Розгірче — старовинне село в долині річки Стрий. У селі зберігся скельний монастир (три печери на двох рівнях), залишки жіночого монастиря сестер Василіанок із каплицею ХІХ ст. і давньоруське городище. За легендою, невдалі і все «раз гірші» спроби татар оволодіти укріпленням дали назву селу. За іншою версією, назва походить від того, що тут розгорюються Карпати, тобто місцевість стає рівнинною.
Скельний монастир у Розгірчому — печерний монастирський комплекс, унікальний взірець наскельного сакрального будівництва XIII-XVI ст. Сам монастир стоїть на пагорбі. Його скельні печери розташовані на двох ярусах. На нижньому були житлові приміщення, а на верхньому — церква. Точна дата засування комплексу невідома. Існує версія, що монастир заклали київські ченці, які прийшли, втікаючи від татарської навали. У 1990 р. тут знайшли залишки поселення XVIII-XVII ст. до н.е.
У вартість входить:
- Проїзд автобусом або мікроавтобусом за маршрутом
- Вхідні квитки у заповідник і музей
- Екскурсійні послуги
- Супровід гіда
- Страхування на час подорожі
У вартість НЕ входить:
- Напої і харчування поза програмою
- Обід
Список рекомендованого спорядження для походу:
- Плащ-дощовик або куртка
- Взуття (легке трекінгове)
- Довгі штани
- Кепка
- Сонцезахисні окуляри
- Пляшка з водою
- Мобільний телефон
Additional Info
- Регіон Сколе
- Вартість 300 грн.
- Тривалість туру (години) 1 день
- Початок (година) 09:00 год.
- Закінчення (година) 18:00 год.
Для Нього та для Неї.....ммм...романтика!
Чарівна одноденна мандрівка до загадкового тунелю кохання, старовинного та могутнього Дубенського замку та унікального Тараканівського форту. Під час подорожі на Вас чекає безліч цікавих фактів, історій та легенд, мальовничі панорами, романтична прогулянка серед казкової природи, огляд середньовічної фортеці та військового містечка.
Атракції на маршруті:
Клевань. У "Тунелі кохання” гуляємо попід ручку або самі по собі, цілуємося, загадуємо бажання, фотографуємося з коханою половинкою, самі або, як бачимо весільну пару, обов’язково фотографуємося з ними, щоб протягом року відсвяткувати своє весілля.
Тараканівський форт — самостійне військове містечко площею 4 га. На 7-ми підземних рівнях, знаходились склади боєприпасів, житлові приміщення, хлібопекарня, пральні, церква, морг, 3 колодязі з водою та колодязі-пастки (обережно не попадіться). Форт зустріне Вас складною системою підземних ходів, тунелів, лабіринів, ДОТів, сходів, до яких ви потрапите через рови, що оточують будівлю, (Важливо ! при собі мати ліхтарик).
Дубно. В наймогутнішій фортеці Волині прогуляємося територією замку, оглянемо військові каземати, підземелля, палац, бастіон та легендарну вежу "Беатка”. Справді відважних туристів запрошуємо на огляд знаряддя тортур, які відтворені у натуральну величину, та зустріч з катом.
Факультативно (якщо залишається вільний час) - відвідаємо Кременецький Замок.
Співаємо, дрімаємо, дивимося кіно — для чого кращий настрій буде. ;)
Повернення до Львова.
Additional Info
- Регіон Рівненська область
- Вартість 400 грн.
- Тривалість туру (години) Цілий день
- Початок (година) 09:00год.
- Закінчення (година) 18:00год.
Ґречні ґазди і ґаздині та ґаздівські діти, маємо за велику честь запросити Вас у дводенну мандрівку Гуцульщиною!
Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Рогатин (огляд церкви) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Поляниця (поселення в готель о 19:30, Гуцульська забава).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Верховина (екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею хата-стая) – В.Ясенів (обід) – Криворівня (огляд гуцульської церкви та хати-ґражди) – Верховина (споживання живого пива) – Львів (повернення до 23:30).
Дати виїзду: прохання уточнювати
Увага!
На другий день подорожі замість огляду музейної програми у Верховині-Криворівні можна факультативно піднятися на Говерлу з інструктором або поїхати на сплав по Чорному Черемоші (вартість сплаву 250 грн./особа).
На Вас чекають:
- знайомства з історією, звичаями, культурою одного з найцікавіших етносів світу – гуцулів;
- найкращі страви гуцульської кухні;
- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;
- сувеніри виготовлені народними майстрами Гуцульщини;
- і незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, участь в Гуцульській забаві.
Вартість вхідних квитків:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі - 15 грн.; студенти - 10 грн.; діти - 5 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.;
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 25 грн., діти – 20 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;
- музей “Хата-стая”: загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;
- музей “Гуцульська ґражда”: загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.
Проживання: готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номери зі зручностями у номері.
Харчування:
Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 65 грн.
Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість 50 грн.
Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість 45 грн.
Обід в 2-й день – в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля, сметана), гуцульський борщ (білий буряк, копчені реберця, сметана), кулеша з м’ясом, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 65 грн.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 120 грн.
Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 25 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
Атракції на маршуті:
Рогатин. Батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана, дружини Сулеймана ІІ Пишного. Це - чарівне галицьке містечко з чудовими пам’ятками сакрального мистецтва. Дерев’яна церква святого Духа (1598р.) є однією з найдовершеніших зразків галицької народної дерев’яної архітектури, відноситься до найцінніших сакральних споруд світу та занесена в список світової спадщини ЮНЕСКО. Зараз в ній розташована експозиція краєзнавчого музею, перлиною якого є унікальний за красою та єдиний в Галичині в такому стилі п’ятиярусний ренесансний іконостас (1650р.).
Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.
Буковель. Гірськолижний курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Верховина . Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”. Відчути смак гуцульської бринзі можна в музеї полонинського життя “Хата-стая”.
Криворівня. Легендарне село, “Українські Афіни”, зберегло для нас класичну гуцульську церкву Пресвятої Богородиці (1719р.) та хату-музей “Гуцульська ґражда”. Мальовнича Криворівня сподобалася І.Франку, М.Грушевському, Г.Хоткевичу, М.Коцюбинському, І.Трушу і десяткам інших видатних діячів і очевидно сподобається і Вам.
Additional Info
- Регіон Закарпаття
- Вартість 700 грн.
- Тривалість туру (години) 2 дні 1 ніч
- Початок (година) Прохання уточнювати
- Закінчення (година) Прохання уточнювати
Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!
Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, поселення в готель о 19:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – круїз на кораблі по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) – Львів (повернення о 23:00).
УВАГА: круїз на кораблі по Дністру відбудеться за сприятливих погодних умов.
Дати виїзду: прохання уточнювати
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, страхування на час подорожі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.
ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти і харчування.
Вартість вхідних квитків:
- Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.);
- круїз на кораблі по каньйону Дністра (загальний – 100 грн., діти до 6 років – 75 грн.);
- Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 25 грн., студенти і учні – 15 грн.);
- печера Вертеба (загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.).
Проживання: готель у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).
Харчування:
- Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу здому.
- Обідо-вечеря в 1 день (17:30) - відбувається в Кам’янці-Подільському в ресторані “Гостинний двір”. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 65 грн.
- Вечеря в 1 день - відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
- Сніданок в 2 день - відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 70 грн./ос.
- Обід в 2 день - відбувається в кафе с. Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар, налисник з сиром та бананом. Вартість 65 грн.
- Вечеря 2 день – під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).
Атракції на маршруті:
Кам’янець-Подільський. Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого мста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною.
Круїз по Дністру. Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.
Хотин. Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ-ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.
Більче-Золоте. “Наддністрянська Помпея”, саме так називають печеру Вертебу, тому що за кількістю і багатством знайдених предметів матеріальної культури різних епох вона не має рівних серед інших печер світу. Довжина ходів печери 8 кілометрів, в ній зажди однакова температура +11 градусів. Дуже цікавим є лабіринт “Кам’яна Соломка”, поверхня його стелі вкрита густими заростями сталактитів довжиною 10–12 см.
Вертеба гостинно запрошує Вас до першого в Україні та світі підземного музею археології, трипільської культури та епохи неоліту, в ньому можна оглянути діораму з трипільським посудом, скульптурами та матеріалами археологічних розкопок.
Additional Info
- Регіон Поділля
- Вартість 750 грн.
- Тривалість туру (години) 2 дні 1 ніч
- Початок (година) Прохання уточнювати
- Закінчення (година) Прохання уточнювати
Програма туру
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальних басейнах з вина, кави, пива та палинки) – Берегово (дегустація вин і палинок) – Берегівський р-н. (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:00).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма) – Міжгір’я (споживання живого пива) – Колочава (обід, міні-екскурсія, алко-квест та сценки з життя горян) – Келечин (дегустація і набирання похмільної води) – Подобовець (дегустація настоянок від Пітю Палинкоша) – Львів (повернення о 23:30).
У вартість ХОДИТЬ: поїзд штабельним автобусом, переживання, супровід гада-екскурсоВода і екскурсоVodky, показування здалека туристичних об’єктів, 100 грам, фіглі, страхування тверезих туристів на час подорожі, занесення і винесення в автобус туристів масою до 100 кг.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплакуються: вИхідні квітки з дуристичних об’єктів, обжирання, обпивання.
Вартість вИхідних квітків:
- бункер лінії Упада: 40 грн./особа (повертаються не всі, бо дехто залишається для витверезування);
- термальний басейн в Косино: загальний – 280-315-350 грн., пенсіонери від 60 р. – 150 грн., учасники АТО – безкоштовно, оренда шафки – 40 грн. (ко не вміє плавати платить наперед);
- дегустація вин і палинок: 50 грн./особа (ті хто сповзе під стіл після 5-ого вина платять в два рази більше);
- вОленяча фірма: загальний, пенсійний і студентський - 20 грн. А вОлені і вівці просили з дорослих – пів буханки хліба, студентів – горбушку, пенсіонерів – скоринку);
- споЖивАння живОго пєва у Міжгір’ю (кулько маленько уп’єте, тулько і удрахуєме уд вас);
- Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш”: загальний - 40 грн., пенсіонери, студенти – 30 грн.;
- частування, забава з музиками і сценки з життя горян в колочавській корчмі “Старе село”, в меню входить: сало, сир, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка (50 грн./особа);
- дегустація 5 настоянок від Пітю Палинкоша: 60 грн./особа (хто не буде бирувати, айбо кідь буде му бракувати гроший, то 1 настоянка 12 грн.).
Проживання: відбувається в п'ятизвіздочних хижах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-3-4-5-6-7-8-9-10 місні.
Харчування:
Обід у 1-й день – відбувається в місті Мукачево в ресторані. Деталі меню і ціни будуть знати лише ті, хто поїде на тур, бо це велика таємниця.
Вечеря у 1-й день – відбувається в хижах Берегівщини після поселення і складається з страв вугорської національної кухні: бограч-гуляє, горські голубці, горські солоДощі, вінко червеноє. Вартість 55 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – відбувається у готелі. Пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом, овочі, масло, хліб, кавіль/цай. Вартість 35 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається в колочавській корчмі “Старе село”. Що будете їсти залежить від того, як домовитеся з Вольфом (казав, що будуть крумплі, парадички і може навіть палачінти).
На Вас чекають:
- білі, червені вина з винограду, живе пиво та екологічно чисті палинки;
- зможете нормально помитися в термальному басейні не економлячи гарячу воду;
- смачна їжа, яка ще зранку цвіла, гавкала і нявкала;
- мінеральні води, які дозволяють Вам відчути, що нич не є, і ще упити два погарчики вина;
- можливості зробити фотографії типу «Я і Карпати», «Я в терпальному басейні», «Ми одна команда», «О, це я зразу виставлю у Фейсбуці, хай знають», «Це Я?», «О Боже, а це хто?»;
- гостинні люди, які приймуть Вас переночувати, як найліпших цімборів, але лише на одну ніч.
На Вас НЕ чекають:
- нудні розповіді, як було файно колись і як паскудно типирь;
- 1 000 000 дат про різні події з історії Закарпаття, України, Всесвіту;
- 1 000 прізвищ та імен історичних осіб, що жили на Закарпатті (на зразок Дьордь Ласлович фон Погдоланьо);
- озера, водоспади (хто Вас таких туди пустит);
- найвидатніші історичні пам’ятки скраю;
- знайомства із історією, звичаями, культурою різних етносів Закарпаття, бо після туру, Ви зрозумієте, що між ними нема різниці.
10 настанов учасникам алко-туру!
- Участь в турі беруть лише особи яким наповнилося 18 років, не нижчі 1,5 м, із міцними нервами і шкідливими звичками.
- Програма може помінятися щогодини, залежно від погоди і температури в автобусі, при можливості беріть паспорти з діючою шенгенською візою;
- Автобус може зупинятися до вітру не частіше як 1 раз на 15 хвилин.
- Вся випивка яку ви берете з собою є спільною, тому всі хто п’ють самі вважаються алкоголіками, а хто разом зі всіма називаються цімборами.
- У Косино не треба вірити очам своїм, тому заборонено пити кольорову воду в басейнах із палинкою, вином, кавою і пивом.
- На оленячій фермі заборонено мірятися з оленями рогами.
- У Колочаві не можна залишатися самовільно жити в музейних будинках, бо там не приписують і не дають субсидій. Якщо в когось не стане грошей, то корчмар Вольф може дати кредит.
- Водію заборонено наливати, бо це святоє;
- Ті хто недопив і перенедопив, зобов’язуються терпіти і переносити тих хто перепив;
- Під час туру заборонено нарікати на організаторів туру, бо вони не відповідають за себе. Наперед перебачте, як комусь ся не полюбит.
Additional Info
- Регіон Закарпаття
- Вартість 580 грн.
- Тривалість туру (години) 2 дні 1 ніч
- Початок (година) Прохання уточнювати
- Закінчення (година) Прохання уточнювати
Карпати, замки, вина, сири, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття, чекає на Вас!
Програма туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія замком Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30).
2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Нижнє Селище (дегустація сиру) – Іза (купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Келечин (дегустація води) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 22:30).
Дати виїзду: прохання уточнювати
Увага!
В зв’язку із коротким світловим днем, в типовому літньому турі огляд озера Синевир замінено на оленячу ферму, купівлю виробів із лози в Ізі, дегустацію унікальної мінеральної води в Келечині та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця в місті Міжгір’я.
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом туристичного класу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.
У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації сиру і вина.
Вартість вхідних квитків:
- замок Шенборна: загальний – 10 грн., учні – 7 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 50 грн., екскурсія без споживання вина – 25 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
- озеро “Синевир”: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно.
Проживання: затишні садиби сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні.
Харчування:
Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 60 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 40 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається у Міжгір’ї в ресторані “Колиба” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, ченахи, хліб, чай з трав. Вартість 70 грн./особа.
Як альтернатива, поруч є інші ресторани на кафе з бойківськими стравами і не лише.
Атракції на маршруті:
Санаторій Карпати . Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
Мукачево. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Берегово. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та касино “Золота пава”.
Нижнє Селище. Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.
Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів.
Міжгір’я . Мальовниче карпатське містечко, неподалік від якого знаходиться гора Маковиця (750м.), піднятися на неї можна на канатно-крісельному підйомнику. З вершини гори відкриваються чудові панорами карпатських хребтів Боржава та Ґорґан, а також меандри ріки Ріки.
Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
Additional Info
- Регіон Закарпаття
- Вартість 700 грн
- Тривалість туру (години) 2 дні 1 ніч
- Початок (година) Прохання уточнювати
- Закінчення (година) Прохання уточнювати
Погода на курортах